Jesienne Nutki

OGÓLNOPOLSKI KONKURS PIOSENKI I PRAC PLASTYCZNYCH

„Jesienne Nutki”

Za nami wyjątkowe wydarzenie stworzone z myślą o młodych artystach z całej Polski!

I Ogólnopolski Konkurs Piosenki i Prac Plastycznych „Jesienne Nutki”, który odbył się 20 listopada 2021 roku w siedzibie Studia Maciej – najbardziej kreatywnego miejsca na Śląsku, zapisze się na stałe w kalendarzu wydarzeń dla dzieci z wszystkich regionów w Polsce.

Cieszymy się, że spotkaliśmy się, aby wspólnie przeżywać artystyczne uniesienia i rozwijać zainteresowania młodych twórców.

Poniżej znajduje się pdf. z wynikami konkursu.

Bardzo dziękujemy za wzięcie udziału w tym wydarzeniu i gratulujemy wszystkim uczestnikom!

Mamy nadzieje, że dalej będziecie rozwijać swoją pasję i dzielić się nią w tak artystyczny i wyjątków sposób. Do zobaczenia za rok!

JURY KONKURSOWE

JURY KONKURSU PIOSENKI

Anna Szafrańska

Aktor Scen Muzycznych. Instruktor zespołów wokalnych i wokalno – tanecznych w MOKiS Pyskowice i w CK „Zamek w Toszku”. W pracy z młodzieżą kładzie nacisk na rozwijanie umiejętności wokalnych, interpretację utworów, opanowanie podstawowych umiejętności pracy z mikrofonem, jak i świadomości scenicznej. Jej podopieczni to laureaci wielu festiwali piosenki, również na szczeblu międzynarodowym.

Monika Galbas

Absolwentka Akademii Muzycznej w Katowicach. Nauczyciel w Społecznym Przedszkolu Artystycznym w Katowicach. Instruktor oraz współautorka warsztatów doskonalących dla nauczycieli przedszkola oraz szkół podstawowych w firmie ABC FORMA. Wykonuje piosenki, których autorem jest Bożena Forma. Współpracuje z wydawnictwem „Bliżej Przedszkola”.

Magdalena Laskowska

Opiekun artystyczny zespołów wokalnych oraz solistów w Studiu Maciej. Na co dzień zajmuje się dbaniem o wizerunek wokalistów, wyszukiwaniem konkursów oraz festiwali wokalnych, w których udział biorą podopieczni studia oraz promocją ich indywidualnych, a także grupowych działań medialnych. Prywatnie mama Anny Laskowskiej, uczestniczki „Szansy na sukces”.

JURY KONKURSU PRAC PLASTYCZNYCH

Beata Hoffman

Absolwentka Akademii im. Jana Długosza w Częstochowie na Wydziale Wychowania Artystycznego. Jej dyplom stworzony w pracowni ceramiki adj. Anny Stawiarskiej ,,Z życia kobiety”, 2006 został wystawiony na Festiwalu Sztuki Wysokiej w galerii Stalowych Aniołów w Bytomiu. Absolwentka Policealnego Studium Reklamy w Katowicach. Uczestniczka cyklicznej wystawy ,,Wskrzeszenie” w Zabrzu. Nauczycielka plastyki. Od kilku lat zajmuje się malarstwem. 

Siostry Pszonak

Nauczycielki plastyki w Studiu Maciej. Obie ukończyły Państwową Szkołę Muzyczną w Gliwicach. Rozwój artystyczny był bardzo ważnym elementem ich dorastania. Naukę w Szkole Muzycznej łączyły z poznawaniem różnych technik plastycznych. Pozwoliło im to wykształcić w sobie swoje własne obszary zainteresowań, na których obecnie się spełniają. Ze Studiem Maciej związane są od początku jego działalności.

Magdalena Lasko-Traczyńska

Absolwentka Wydziału Architektury i Urbanistyki Politechniki Opolskiej oraz Architektury Wnętrz Politechniki Śląskiej. Od 6 lat z sukcesami prowadzi własną pracownię projektową, w której tworzy wnętrza mieszkań, domów oraz obiektów usługowych. Stawia na nowoczesny minimalizm, a jej największą miłością jest beton. Uwielbia rysunek architektoniczny oraz grafikę komputerową.

PATRONAT MIASTA ZABRZE

PATRONI MEDIALNI

SPONSORZY

image description

KONTAKT

Dyrektor Artystyczny Konkursu: Magdalena Ziółkowska 

Koordynator Konkursu: Zuzanna Biniek

Telefon kontaktowy: 519 681 841

Lokalizacja: Studio Maciej, ul. Staromiejska 72, 41-800 Zabrze

Mail: jesiennenutki@gmail.com