Angielski

Zajęcia nauki języka angielskiego dla dzieci rozwijające edukację na wielu poziomach. Zawierają także zabawy ruchowe, nauki śpiewu oraz elementy kultury.

Angielski to zajęcia dla dzieci na różnych poziomach znajomości języka angielskiego. Na zajęciach dzieci oprócz samej nauki języka angielskiego, poznają także piosenki, elementy kultury i mają zabawy ruchowe, które sprawiają, że dziecko jest w stanie szybciej, lepiej i efektywniej poznać ten język obcy. Na zajęciach staramy się, jak najmniej mówić po polsku, a przynajmniej ograniczać język ojczysty, przez co dzieci często zaczynają lepiej „kombinować” i przyswajać j.angielski. W efekcie końcowym dążymy do tego, aby na zajęciach mówić tylko po angielsku.

Nie należy się obawiać, że dzieci nie zrozumieją, co się do nich mówi. Kontekst i powtarzalność form stwarzają idealne warunki do naturalnej nauki. Główną koncepcją pozostaje zabawa i przyjemne spędzanie czasu z językiem angielskim.

Zajęciowy ulubieniec: Jeśli Twoje dziecko chciałoby się nauczyć kolejnego języka, a nauka w szablonowej formie sprawia mu czasem problemy – to idealne zajęcia dla Twojego dziecka!

Pozytywne skutki uboczne zajęć:

  • przyjemna nauka języka angielskiego
  • poznanie kultury krajów Wielkiej Brytanii
  • nauka nowego słownictwa
  • DOBRA ZABAWA I SZEROKI UŚMIECH 🙂

Zajęciowy przewodnik: Monika Musioł

ZAPISZ SIĘ podając imię i nazwisko dziecka, wiek, nr kontaktowy oraz wybrane zajęcia.

Wpisz tutaj dane osoby, która będzie brała udział w zajęciach.
Wpisz tutaj wiek osoby biorącej udział w zajęciach. Pamiętaj, że zajęcia dostosowane są do konkretnego wieku uczestników.
Podaj adres mailowy, abyśmy mogli się z Tobą skontaktować i podać wszelkie informacje organizacyjne.
Podaj numer osoby kontaktowej, abyśmy w wyjątkowych przypadkach mogli się z Tobą skontaktować.
Pamiętaj, że zajęcia dostosowane są do konkretnego wieku uczestników. Po wcześniejszym podaniu wieku przekierujemy Cię do konkretnej grupy zajęciowej. W wyjątkowych przypadkach prosimy o kontakt telefoniczny.