Zespoły wokalne

Śpiewać każdy może, oni tylko lepiej, nigdy gorzej!

ETIUDA – geneza powstania zespołu sięga 2007 roku! Jest starszy od Studia Maciej, a jego pierwsi wokaliści to już całkiem dorośli ludzie. Zespół rozwija się i ćwiczy pod czujnym okiem i uchem pani Katarzyny Łacisz. W zespole śpiewają dziewczyny w wieku 11-13 lat.

M-CANTO – Zespół wokalny M-Canto działa od 2016 roku. Prowadzony jest pod kierunkiem pani Katarzyny Łacisz. W skład zespołu wchodzi młodzież w wieku 12-18 lat.

SZTAMA – maciejowy boysband! W skład zespołu wchodzą chłopcy w wieku 9-11 lat.

RAPSODIA – najmłodszy stażem i wiekiem zespół w Studio, ale z największą dawką energii! Zespół skupia dziewczynki i chłopców do lat 9, które z uśmiechem prowadzi pani Katarzyna Łacisz.

Nasza sekcja wokalna jest pod skrzydłami nie tylko nauczycieli śpiewu… czuwa nad nimi także opiekunka artystyczna – Magdalena Ziółkowska, której zadaniem jest dbanie o wokalistów i zespoły, ich wizerunek oraz wyszukiwanie konkursów i festiwali, w których nasi wokaliści chętnie biorą udział.

ZAPISZ SIĘ podając imię i nazwisko dziecka, wiek, nr kontaktowy oraz wybrane zajęcia.

Wpisz tutaj dane osoby, która będzie brała udział w zajęciach.
Wpisz tutaj wiek osoby biorącej udział w zajęciach. Pamiętaj, że zajęcia dostosowane są do konkretnego wieku uczestników.
Podaj numer osoby kontaktowej, abyśmy mogli się z Tobą skontaktować w sprawie przynależności do wybranego zespoły.
Podaj adres mailowy, abyśmy mogli się z Tobą skontaktować i podać wszelkie informacje organizacyjne.
Pamiętaj, że zajęcia dostosowane są do konkretnego wieku oraz poziomu wokalnego uczestników.