Zespoły wokalne

Śpiewać każdy może, oni tylko lepiej, nigdy gorzej!

ETIUDA – geneza powstania zespołu sięga 2007 roku! Jest starszy od Studia Maciej, a jego pierwsi wokaliści to już całkiem dorośli ludzie. Zespół rozwija się i ćwiczy pod czujnym okiem i uchem pani Zuzanny Biniek. W zespole śpiewają dziewczynki w wieku 9-11 lat.

PAUZA – zespół działa od 2014 roku. Prowadzony jest pod kierunkiem pani Grażyny Dzwonowskiej. W skład zespołu wchodzi sześć ambitnych, uzdolnionych wokalnie dziewczynek w wieku 12-14 lat.

M-CANTO – Zespół wokalny M-Canto działa od 2016 roku. Prowadzony jest pod kierunkiem pani Zuzanny Biniek. W skład zespołu wchodzi młodzież w wieku 12-18 lat. 

SZTAMA – boysband 4 panów prężnie działający od zeszłego roku pod okiem Pani Grażyny Dzwonowskiej. W skład zespołu wchodzą chłopcy w wieku 9-11 lat.

RAPSODIA – najmłodszy stażem i wiekiem zespół w Studio..  ale z największą dawką energii. Zespół skupia dziewczynki do lat 9, które z uśmiechem prowadzi pani Zuzanna Biniek.

Nasza sekcja wokalna jest pod skrzydłami nie tylko nauczycieli śpiewu… czuwają nad nimi także dwie opiekunki artystyczne (dwie Magdaleny), których zadaniem jest dbanie o wokalistów i zespoły, ich wizerunek, wyszukiwanie konkursów i festiwali w których nasi wokaliści chętnie biorą udział.