Ksywka: trzykątna

Cechy charakterystyczne: opaska na głowie codziennie w innym kolorze, zawsze uśmiechnięta, pasjonatka fotografii i filmów

Zadania specjalne: Prowadząca zajęcia Ceramiki

Absolwentka Ogólnokształcącej Szkoły Sztuk Pięknych w Zabrzu o specjalizacji dekorator wnętrz, form użytkowych. Po zabrzańskim plastyku wybrała drogę związaną z edukacją młodych ludzi. Ukończyła edukację wczesnoszkolną z wychowaniem przedszkolnym oraz studiów podyplomowych z zakresu oligofrenopedagogiki. 

Swoją przygodę z plastyką rozpoczęła już w dzieciństwie, uczęszczając na kółko plastyczne. Następnie to szkoła plastyczna otworzyła jej drzwi na wiele możliwości pracy artystycznej. W ramach rozwoju artystycznego ukończyła kurs Ceramiki I stopnia i poszerzyła wiedzę z zakresu przedmiotu techniki i plastyki w Collegium da Vinci.

Jest właścicielką marki Trzykąty – domowe dekoracje. W swojej pracowni wykonuje autorskie prace, głównie rękodzielnicze z zakresu metalu, drewna i ceramiki.

Uwielbia pracować z dziećmi. Nie bez powodu jest związana z nami od… początku istnienia studia! Jej pasja tworzenia, energia i uśmiech sprawiają, że tryska od niej prawdziwie pozytywna, wręcz kreatywna energia!