Akrobatyka

Akrobatyka to zajęcia ogólnorozwojowe dla dzieci i młodzieży podnoszące sprawność fizyczną i koordynację ruchową. Na zajęciach z akrobatyki uczymy się, jak w efektowny sposób stawiać czoła grawitacji, robiąc przewroty, przerzuty, salta, a także wykonując elementy statyczne, takie jak stanie oraz chodzenie na rękach czy stanie na głowie. 

Akrobatyka to zajęcia ogólnorozwojowe dla dzieci i młodzieży, które skupiają się na zbudowaniu wytrzymałości ciała i poprawieniu sprawności fizycznej. Na zajęciach z akrobatyki uczymy się, jak w efektowny sposób stawiać czoła grawitacji, robiąc przewroty, przerzuty, salta, a także wykonując elementy statyczne, takie jak stanie oraz chodzenie na rękach czy stanie na głowie. 

Podczas zajęć wykorzystujemy ścieżki gimnastyczne oraz materace, dzięki czemu nauka elementów nie jest wcale taka straszna i z łatwością każdy jest w stanie wykonać wymienione wyżej ćwiczenia.

Zajęcia z akrobatyki to dowód na to, że niemożliwe staje się możliwe, a rzeczy trudne z czasem okazują się łatwiejsze niż się wydaje.

Zajęciowy ulubieniec: Jeśli Twoje dziecko jest pełne energii, a w domu „skaczę po ścianach” i robi fikołki – to zajęcia idealne dla Twojego dziecka!

Pozytywne efekty zajęć:

  • wzmocnienie ciała
  • poprawienie sprawności fizycznej ciała oraz koordynacji ruchowej
  • poprawienie orientacji przestrzennej
  • duża dawka motywacji i energii 
  • Przełamanie strachu
  • DOBRA ZABAWA I SZEROKI UŚMIECH 🙂

Zajęciowy must have: wygodny strój, woda

Zajęciowy przewodnik: Magdalena Kwiecień

Processed with VSCO with c1 preset