Akrobatyka

Akrobatyka to zajęcia ogólnorozwojowe dla dzieci i młodzieży podnoszące sprawność fizyczną, koordynację ruchową oraz odwagę. Zajęcia zwierają elementy akrobatyki powietrznej. Dzieci uczęszczając na zajęcia akrobatyki rozwijają się fizycznie, poprawiają koncentracje i łatwiej nawiązują kontakty. Zajęcia gimnastyki skierowane są do dzieci, młodzieży – zarówno amatorów, jak i osób mających już wcześniejsze doświadczenie akrobatyczne.

Akrobatyka dla dzieci i młodzieży to zajęcia ogólnorozwojowe, które skupiają się na zbudowaniu wytrzymałości ciała i poprawieniu sprawności fizycznej poprzez zabawę. Zajęcia zwierają elementy akrobatyki powietrznej. Niepotrzebne są żadne umiejętności ani doświadczenie. Zajęcia prowadzone są przez wykwalifikowaną instruktor, pełną pasji do gimnastyki, która wszystkiego was nauczy! Na zajęciach z akrobatyki uczymy się, jak w efektowny sposób stawiać czoła grawitacji poprzez robienie przewrotów, przerzutów, salt, a także wykonując elementy statyczne, takie jak stanie oraz chodzenie na rękach czy stanie na głowie. 

Podczas zajęć wykorzystujemy ścieżki gimnastyczne oraz materace, dzięki czemu nauka elementów nie jest wcale taka straszna i z łatwością każda grupa jest w stanie wykonać wymienione wyżej ćwiczenia.

Wykorzystując naturalną chęć dzieci do wykonywania ćwiczeń, warto zaszczepić w nich nawyk uprawiania regularnie sportu. Zajęcia akrobatyki dla dzieci i młodzieży są świetną do tego okazją, kojarzą się z genialną zabawą i stanowią okazję do oderwania dzieci od ekranów komputerów i smartfonów.

Zajęcia z akrobatyki sportowej to dowód na to, że niemożliwe staje się możliwe, a rzeczy trudne z czasem okazują się łatwiejsze niż się wydają. Małe grupy, podzielone ze względu na wiek oraz umiejętności uczestników pozwalają nam na to by każde dziecko robiło postępy we własnym tempie. Dlatego nie zwlekaj, zapisz swoje dziecko już dziś!

Zajęciowy ulubieniec: Jeśli Twoje dziecko jest pełne energii, a w domu „skaczę po ścianach” i robi fikołki – to zajęcia idealne dla Twojego dziecka!

Pozytywne efekty zajęć:

  • wzmocnienie ciała
  • poprawienie sprawności fizycznej ciała oraz koordynacji ruchowej
  • poprawienie orientacji przestrzennej
  • duża dawka motywacji i energii 
  • przełamanie strachu
  • DOBRA ZABAWA I SZEROKI UŚMIECH 🙂

Zajęciowy must have: wygodny strój, woda

Zajęciowy przewodnik: Katarzyna Borys (piątki), Kaja Skalska, Sylwia Kuchta (środy)

ZAPISZ SIĘ podając imię i nazwisko dziecka, wiek, nr kontaktowy oraz wybrane zajęcia.

Wpisz tutaj dane osoby, która będzie brała udział w zajęciach.
Wpisz tutaj wiek osoby biorącej udział w zajęciach. Pamiętaj, że zajęcia dostosowane są do konkretnego wieku uczestników.
Podaj adres mailowy, abyśmy mogli się z Tobą skontaktować i podać wszelkie informacje organizacyjne.
Podaj numer osoby kontaktowej, abyśmy w wyjątkowych przypadkach mogli się z Tobą skontaktować.
Pamiętaj, że zajęcia dostosowane są do konkretnego wieku uczestników. Po wcześniejszym podaniu wieku przekierujemy Cię do konkretnej grupy zajęciowej. W wyjątkowych przypadkach prosimy o kontakt telefoniczny.