OFERTA NIEAKTUALNA, ZAPISZ SIĘ NA ZAJĘCIA WCHODZĄC TUTAJ

Zajęci otwarte w trakcie sezonu? 😎 Tak, dobrze przeczytaliście 🙌🏼

Zapraszamy Was na zajęcia otwarte z tańca, który już kilka lat temu zagościł w naszym studiu 😎

Czas na

TANIEC WSPÓŁCZESNY

Taniec współczesny to taniec oparty na podstawach i technice baletu, jednak pozbawiony jego sztywnych zasad. Posiada elementy innych stylów tańca takich, jak: taniec nowoczesny, jazz, taniec towarzyski, a nawet elementy akrobatyki, czy jogi. W szczególności kładzie nacisk na pokazanie emocji tancerza oraz historię, którą może przekazać poprzez swoje ciało. Zawiera podstawowe elementy tańca klasycznego (np. plié, grand plié, pique, fouetté), jednak to właśnie uczucia i emocje dają mu niezastąpiony charakter.

Podczas zajęć z tańca współczesnego przede wszystkim skupiamy się na poznaniu i świadomości swojego ciała, jego napięciem i rozluźnieniem oraz plastyką ruchu. Z biegiem czasu poznajemy technikę contrach i relese, a także staramy się poznać możliwości naszej równowagi w upadkach (spokojnie, uczymy się, jak upadać by nie bolało, bo nikt z nas nie lubi siniaków :)), kontroli oddechu, kontaktem między tancerzami i umiejętnościami improwizacji. 

Jakie korzyści płyną z zajęć tańca współczesnego?

  • nauka świadomości ciała oraz podstaw tańca klasycznego
  • rozwój koordynacji ciała
  • nauka kontroli oddechu
  • nauka łączenia ciała ze swoimi emocjami i odczuciami 
  • rozwój umiejętności improwizacyjnych
  • nawiązanie nowych relacji grupowych
  • JEST DOBRĄ ZABAWĄ I POWODUJE SZEROKI UŚMIECH NA TWARZY 🙂

Kto będzie prowadził zajęcia z tańca współczesnego?

Liliana Kowalska

Swoją edukację taneczną rozpoczęła w 2007 roku w zespole „Za mgłą” w Ośrodku Edukacji Baletowej i Tańca Współczesnego GRONEX w Zabrzu. Przez dwa lata tańczyła także w zespole „Teatr Wyobraźni” w tym samym ośrodku. W 2011 roku ukończyła I stopień Państwowej Szkoły Muzycznej im. Stanisława Moniuszki w Zabrzu na Wydziale Instrumentalnym (fortepian), a w 2017 roku ukończyła II stopień na Wydziale Rytmiki w tej samej szkole.

Od 2017 roku studiuje na Akademii Muzycznej im. Grażyny i Kiejstuta Bacewiczów w Łodzi, gdzie skończyła I stopień studiów na specjalności „Choreografia i techniki tańca”, a obecnie jest na 2 roku studiów II stopnia na specjalności „Choreografia”.

Przez dwa lata tańczyła także w Teatrze Tańca KIJO, z którym tańczyła w spektaklach: „Przypowieść Jin Jang Zoo” oraz „Energia 2019”.

Swoją wiedzę i umiejętności zdobywała u pedagogów takich jak: Iwona Olszowska, Jacek Owczarek, Witold Jurewicz, Anna Piotrowska. Szkoliła się także warsztatowo między innymi u: Ilony Gumowskiej, Scotta Wellsa, Marion van Grunsven.

W tańcu łączy elementy techniki tańca współczesnego, fizycznego, modern, kontakt improwizacji oraz improwizacji w ścisłym połączeniu z muzyką.

Poza tańcem interesuje się również masażem, anatomią człowieka i rehabilitacją, dlatego w czerwcu 2020 ukończyła Policealną Szkołę Medyczną Cosinus w Łodzi na kierunku „Technik masażysta”.

Dla kogo organizowane są zajęcia otwarte z tańca współczesnego?

Wydarzenie organizowane jest dla nowych oraz stałych klientów, którzy chcieliby wypróbować te zajęcia ZUPEŁNIE ZA DARMO! 😎🤩

Na zajęcia zapraszamy wszystkie dzieci w wieku 5-11 lat 🙆🏻‍♀️

Na wydarzenie obowiązują wcześniejsze zapisy 🚨🚨

Zajęcia Otwarte organizowane są:

  • dla nowych klientów, którzy nie mieli podpisanej umowy ze studiem w sezonie 22/23
  • dla stałych klientów, którzy chcą skorzystać z zajęć, na które nie mieli podpisanej umowy ze studiem w sezonie 22/23

Kiedy i gdzie odbędą się zajęcia?

Zajęcia otwarte z tańca współczesnego odbędą się 1 marca 2023 w godzinach od 17:30 do 18:30.

Wydarzenie odbędzie się w siedzibie Studia Maciej przy ul. Staromiejskiej 72 w Zabrzu.

Jaki jest ich koszt?

Pierwsze zajęcia otwarte z tańca współczesnego są bezpłatne 🙌🏼❤️

NA ZAJĘCIA OBOWIĄZUJĄ WCZEŚNIEJSZE ZAPISY

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI!

Informujemy, że na ZAJĘCIA OTWARTE obowiązują zapisy, a ilość miejsc jest ograniczona. Gwarancja rezerwacji miejsca podczas wydarzenia, po wcześniejszym zapisaniu się poprzez kontakt z recepcją studia.

Jeśli masz/macie jakiekolwiek dodatkowe pytania – piszcie lub dzwońcie, a my z miłą chęcią na wszystko odpowiemy:

📞 608 504 164

📧 napiszdomnie@studiomaciej.pl