Programowanie

 Zajęcia z programowania dla dzieci opierają się na robotyce I wprowadzają w świat informatyki już od najmłodszych lat. Na zajęciach dzieci współpracują z robotem Dashem i uczą się jego obsługi. Rozwijają umiejętności programowania, logicznego myślenia i przede wszystkim skupiają się na dobrej zabawie.

Programowanie

Rozumienie języka programowania jest coraz bardziej przydatne.  Przede wszystkim poszerza możliwości dziecka, horyzonty i wyobraźnię. 

Na naszych zajęciach dziecko pozna dwa wspaniałe roboty Dasha i Dota, które wprowadzą je w świat programowania. 

Zabawa opiera się na darmowych aplikacjach zainstalowanych na tablecie. Za ich pomocą dzieci programują Dasha aby ten zaśpiewał, zatańczył i podróżował po całym domu. Roboty mają sensory, dzięki którym reagują na otoczenie, np. na Twoje dziecko.

Zajęciowy ulubieniec: Jeśli Twoje dziecko fascynuję się informatyką, a programowanie i roboty to jego tajemniczy świat – to idealne zajęcia dla Twojego dziecka!

Pozytywne efekty zajęć:

  • nauka programowania 
  • poszerzenie zdolności informatycznych
  • DOBRA ZABAWA I SZEROKI UŚMIECH 🙂

Zajęciowy must have: buty zmienne

Zajęciowy przewodnik: Bricks4Kids

ZAPISZ SIĘ podając imię i nazwisko dziecka, wiek, nr kontaktowy oraz wybrane zajęcia.

Wpisz tutaj dane osoby, która będzie brała udział w zajęciach.
Wpisz tutaj wiek osoby biorącej udział w zajęciach. Pamiętaj, że zajęcia dostosowane są do konkretnego wieku uczestników.
Podaj adres mailowy, abyśmy mogli się z Tobą skontaktować i podać wszelkie informacje organizacyjne.
Podaj numer osoby kontaktowej, abyśmy w wyjątkowych przypadkach mogli się z Tobą skontaktować.
Pamiętaj, że zajęcia dostosowane są do konkretnego wieku uczestników. Po wcześniejszym podaniu wieku przekierujemy Cię do konkretnej grupy zajęciowej. W wyjątkowych przypadkach prosimy o kontakt telefoniczny.