Plastyka

Zajęcia plastyczne dla dzieci rozwijające twórczość i kreatywność najmłodszych. Wpływają na prawidłowy rozwój psychofizyczny dziecka, redukują napięcia emocjonalne i pozwalają w przyjaznej atmosferze wśród rówieśników rozwijać umiejętności artystyczne.

Plastyka jest jedną z podstawowych form ekspresji twórczej, w której dziecko ma możliwość wyrażania emocji i przeżyć w toku swojej aktywności, tworzenia. Podczas zajęć dzieci poznają różnorodne techniki plastyczne.

Ćwiczenia te w dużej mierze pozytywnie wpływają na prawidłowy rozwój psychofizyczny dziecka. Twórczość plastyczna sprzyja redukowaniu napięć emocjonalnych, uspokaja, daje dużo swobody, a jednocześnie radości i satysfakcji. Rozbudzanie zainteresowań sztuką, plastyką skłania dziecko do samodzielnej twórczości i działania.

Zajęciowy ulubieniec: Jeśli Twoje dziecko posiada dużą wyobraźnie, a praca z pędzlem i papierem jest dla niego jedną z ulubionych form ekspresji – to zajęcia idealne dla Twojego dziecka!

Pozytywne efekty zajęć: 

  • pobudzenie wyobraźni
  • poznanie różnorodnych technik plastycznych
  • redukcja napięć emocjonalnych
  • rozwój psychofizyczny
  • DOBRA ZABAWA I SZEROKI UŚMIECH 🙂

Zajęciowy must have: buty zmienne

Zajęciowe przewodniczki: Magdalena Juszczak

ZAPISZ SIĘ podając imię i nazwisko dziecka, wiek, nr kontaktowy oraz wybrane zajęcia.

Wpisz tutaj dane osoby, która będzie brała udział w zajęciach.
Wpisz tutaj wiek osoby biorącej udział w zajęciach. Pamiętaj, że zajęcia dostosowane są do konkretnego wieku uczestników.
Podaj adres mailowy, abyśmy mogli się z Tobą skontaktować i podać wszelkie informacje organizacyjne.
Podaj numer osoby kontaktowej, abyśmy w wyjątkowych przypadkach mogli się z Tobą skontaktować.
Pamiętaj, że zajęcia dostosowane są do konkretnego wieku uczestników. Po wcześniejszym podaniu wieku przekierujemy Cię do konkretnej grupy zajęciowej. W wyjątkowych przypadkach prosimy o kontakt telefoniczny.