OFERTA Z 2021 ROKU – NOWE WYDARZENIA WKÓRTCE

🎶 MALUCHY W KRAINIE DŹWIĘKÓW 🎶 czyli muzyka, ruch i zabawa WRESZCIE W ZABRZU! ❤️Przyjdź na to wyjątkowe wydarzenie ze swoim maluchem i zanurz się w przyjemnym świecie muzyki 🤲🏼

Propozycja skierowana do rodzin z niemowlętami i maluszkami do lat 3.

Cykl inspirowany jest badaniami i doświadczeniem prof. Edwina E. Gordona – muzyka jazzowego, pedagoga i psychologa muzyki, badacza związanego z Uniwersytetem Temple w Filadelfii oraz University of South w stanie Kolumbia. Dowiódł on, że oddziałując na dziecko różnorodnością dźwięków, motywów i melodii można doprowadzić do rozumienia muzyki i optymalnego rozwoju muzycznych zdolności.

Celem warsztatów gordonowskich jest stymulacja rozwoju dziecka wykorzystując jego naturalne predyspozycje i zdolności w okresie największej chłonności młodego umysłu.

Zajęcia umuzykalniające mają wiele zalet, stymulują zdolności komunikacyjne dzieci, poprawiają płynność mowy i lepszą dykcję. Ponadto maluchy znacznie łatwiej i na dłuższy czas potrafią koncentrować swoją uwagę, co wpływa na ich rozwój intelektualny. Uczestnictwo w koncertach umuzykalniających prowadzonych metodą Edwina E. Gordona otwiera dzieci na bezcenny dar na całe życie: umiejętność radowania się obcowaniem z muzyką, rozumienia jej, a także myślenia w całkowicie inny, twórczy sposób.

„Maluchy w krainie dźwięku” łączą elementy zajęć i zabaw umuzykalniających, ruchowych i teatralnych. Warsztaty odbywają się w bezpiecznym dla dzieci otoczeniu w swobodnej, prawie piknikowej atmosferze – na kolorowych matach i kocykach (zachęcamy do przyniesienia własnych kocyków lub poduszek. Czas trwania koncertów jest dostosowany do możliwości małych odbiorców i wynosi około 45 minut.

Warsztaty prowadzi Dorota Banaś – skrzypaczka, wokalistka, pedagog, animatorka kultury doświadczona we współpracy z dziećmi. 

Projekt kilkakrotnie uzyskał nominację do najlepszej inicjatywy kulturalnej dla dzieci na Śląsku.

KIEDY I GDZIE?

W dniu 11 grudnia „Maluchy w krainie dźwięku” zapraszają do Studia Maciej na wyjątkowy koncert/warsztaty zatytułowany „Pada śnieg, idą święta”. Zachęcamy, aby świąteczno-zimowy klimat zaakcentować w ubiorze (chociażby przez mikołajkową czapeczkę).

Koncert rozpocznie się o godz.11:0 i będzie trwał 45 minut.

Bilety do nabycia przez recepcje Studia Maciej.

JAKI JEST KOSZT?

15 zł za malucha

25 zł za rodzica

wpłaty na konto: 

Blue Prevent Karolina Jedryszek
ul. Staromiejska 72 41-800 Zabrze
ING Bank Śląski: 38 1050 1298 1000 0092 3091 3759
NIP 6482478682

W tytule przelewu imię, nazwisko, wiek dziecka,maluchy w krainie dźwięku; np. Tomek Kowalski, 12 lat, maluchy w krainie dźwięku

UŚMIECHNIJ SIĘ I NAPEŁNIJ POZYTYWNĄ ENERGIĄ!

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI!

Informujemy, że na to WYDARZENIE obowiązują zapisy, a ilość miejsc jest ograniczona. Gwarancja rezerwacji miejsca po dokonaniu wpłaty na konto.

Nie czekajcie dłużej i spędźcie ten czas razem z nami!

Zapisy przyjmujemy przez:

📞 608 504 164

📧 napiszdomnie@studiomaciej.pl