Legolaki

Zajęcia dla dzieci opierające się na korzystaniu z Bricks4Kidz czyli klockach dla dzieci, które łączą zabawę i naukę w jedno. Zajęcia rozwijające motorykę małą oraz ogólną wiedzę o świecie w pogodnej atmosferze.

Legolaki

Bricks4Kidz, czyli klocki dla dzieci to amerykański pomysł połączenia zabawy i nauki w jednym. 

Zajęcia obejmują wiele aspektów, jednym z nich jest BUDOWANIE OGÓLNEJ WIEDZY O ŚWIECIE – dlatego każde spotkanie rozpoczyna się prezentacją, która w interesujący sposób pobudza dziecięcą kreatywność i uczy wielu ciekawostek o świecie.

Zajęcia stawiają na współpracę i rozwój komunikacji – to dlatego pracujemy w 2 osobowych zespołach. Rozwijamy wyobraźnię pozwalając na przebudowę gotowych modeli. W miłej i przyjaznej atmosferze konstruujemy ruchome modele, budujemy najlepszymi klockami świata jakim są LEGO. 

Zajęciowy ulubieniec: Jeśli Twoje dziecko uwielbia klocki LEGO, a jego wyobraźnia nie ma granic – to idealne zajęcia dla Twojego dziecka!

Pozytywne skutki uboczne zajęć:

  • rozwój wyobraźni
  • rozwój zdolności motorycznych
  • pobudzenie kreatywności
  • nauka wielu ciekawostek o świecie
  • DOBRA ZABAWA I SZEROKI UŚMIECH 🙂

Zajęciowy must have: buty zmienne

Zajęciowy przewodnik: Bricks4Kidz, Magdalena Niełacna

ZAPISZ SIĘ podając imię i nazwisko dziecka, wiek, nr kontaktowy oraz wybrane zajęcia.

Wpisz tutaj dane osoby, która będzie brała udział w zajęciach.
Wpisz tutaj wiek osoby biorącej udział w zajęciach. Pamiętaj, że zajęcia dostosowane są do konkretnego wieku uczestników.
Podaj adres mailowy, abyśmy mogli się z Tobą skontaktować i podać wszelkie informacje organizacyjne.
Podaj numer osoby kontaktowej, abyśmy w wyjątkowych przypadkach mogli się z Tobą skontaktować.
Pamiętaj, że zajęcia dostosowane są do konkretnego wieku uczestników. Po wcześniejszym podaniu wieku przekierujemy Cię do konkretnej grupy zajęciowej. W wyjątkowych przypadkach prosimy o kontakt telefoniczny.