Laboratorium dr Łodygi

Laboratorium dr Łodygi to innowacyjne zajęcia dla dzieci, podczas których nauczą się od podstaw zagadnień związanych z biologią, geografią, astronomią i fizyką.

Laboratorium dr Łodygi to innowacyjne zajęcia dla dzieci, podczas których nauczą się od podstaw zagadnień związanych z biologią, geografią, astronomią i fizyką. Z pomocą urządzeń audiowizualnych oraz przeprowadzanych doświadczeń naukowych dzieci będą miały możliwość poznawania świata przyrody poprzez aktywny i bezpośredni kontakt z nią i jej zjawiskami, a także doświadczą na bombowo-wybuchowych widowisk podczas licznych doświadczeń fizycznych.

Zajęciowy ulubieniec: Jeśli Twoje dziecko fascynuje się otaczającym go światem, a przyroda jest dla niego zaczarowaną krainą – to idealne zajęcia dla Twojego dziecka!

Pozytywne efekty zajęć:

  • zbliżenie dziecka do zjawisk przyrodniczych
  • ukształtowanie właściwego stosunku do roślin i zwierząt
  • zrozumienie roli człowieka w przyrodzie
  • DOBRA ZABAWA I SZEROKI UŚMIECH 🙂

Zajęciowy must have: obuwie zmienne

Zajęciowy przewodnik: Agnieszka Siedlecka

ZAPISZ SIĘ podając imię i nazwisko dziecka, wiek, nr kontaktowy oraz wybrane zajęcia.

Wpisz tutaj dane osoby, która będzie brała udział w zajęciach.
Wpisz tutaj wiek osoby biorącej udział w zajęciach. Pamiętaj, że zajęcia dostosowane są do konkretnego wieku uczestników.
Podaj adres mailowy, abyśmy mogli się z Tobą skontaktować i podać wszelkie informacje organizacyjne.
Podaj numer osoby kontaktowej, abyśmy w wyjątkowych przypadkach mogli się z Tobą skontaktować.
Pamiętaj, że zajęcia dostosowane są do konkretnego wieku uczestników. Po wcześniejszym podaniu wieku przekierujemy Cię do konkretnej grupy zajęciowej. W wyjątkowych przypadkach prosimy o kontakt telefoniczny.