Capoeira

Zajęcia dla dzieci łączące w sobie sztuki walki, akrobatykę, muzykę oraz taniec. Na zajęciach dzieci poznają kulturę afro-brazylijską i w pogodnej atmosferze pełnej śpiewu oraz tańca uczą się współpracy oraz ekspresji ruchowej. Stawiają na wszechstronny rozwój ruchowo-motoryczny.

Capoeira jest dyscypliną umożliwiająca tak naprawdę trenowanie każdemu. Niezależnie czy ktoś wybierze formę zabawy, rekreacji czy też z czasem bardziej zawodową, sportową formę będzie miał możliwość samorealizacji. Podczas zajęć młodzi adepci rozwijają się wszechstronnie, ucząc się kopnięć, akrobacji oraz płynnych ruchów i przejść, przede wszystkim świetnie się bawiąc. Capoeira jest wykonywana i trenowana w akompaniamencie muzyki,przez co dzieci również uczą się elementów gry na instrumentach etnicznych, rytmu oraz śpiewu piosenek po portugalsku.

Zajęciowy ulubieniec: Jeśli Twoje dziecko uwielbia muzykę i “skaczę po ścianach” w domu – to zajęcia idealne dla Twojego dziecka!

Pozytywne efekty zajęć:

  • nauka pracy grupowej
  • nauka dyscypliny, zdrowej rywalizacji
  • rozwój zdolności psychomotorycznych
  • poprawa koordynacji ciała oraz wzmocnienie ciała
  • rozwinięcie zdolności rytmicznych
  • nauka szacunku do przeciwnika
  • pogłębienie ekspresji ruchowej
  • DOBRA ZABAWA I SZEROKI UŚMIECH 🙂

Zajęciowy must have: woda, wygodny strój do ćwiczeń

Zajęciowy przewodnik: Mikołaj Straczewski

ZAPISZ SIĘ podając imię i nazwisko dziecka, wiek, nr kontaktowy oraz wybrane zajęcia.

Wpisz tutaj dane osoby, która będzie brała udział w zajęciach.
Wpisz tutaj wiek osoby biorącej udział w zajęciach. Pamiętaj, że zajęcia dostosowane są do konkretnego wieku uczestników.
Podaj adres mailowy, abyśmy mogli się z Tobą skontaktować i podać wszelkie informacje organizacyjne.
Podaj numer osoby kontaktowej, abyśmy w wyjątkowych przypadkach mogli się z Tobą skontaktować.
Pamiętaj, że zajęcia dostosowane są do konkretnego wieku uczestników. Po wcześniejszym podaniu wieku przekierujemy Cię do konkretnej grupy zajęciowej. W wyjątkowych przypadkach prosimy o kontakt telefoniczny.