Art English

Zajęcia nauki języka angielskiego dla dzieci rozwijające edukację na wielu poziomach. Bazują na połączeniu plastyki i nauki języka, co ułatwiają szybszą naukę. Zawierają także zabawy ruchowe, nauki śpiewu oraz elementy kultury.

Art English to zajęcia stwarzające jak najbardziej naturalne warunki do nauki języka angielskiego poprzez edukację wielozmysłową. Zajęcia bazują głównie na stworzeniu pracy plastycznej, która staje się pretekstem do nauki, podczas której angielski stanowi niejako tło. Dzieci rozwijają się zarówno na polu językowym, jak i plastycznym. Dzięki kontekstowi, jaki stwarza wykonanie pracy plastycznej dzieci w naturalny sposób uczą się nowego słownictwa. Dodatkowo zabawy ruchowe, piosenki i elementy kultury uzupełniają główny tok zajęć. Najważniejsza jest rezygnacja z języka polskiego, a przynajmniej jego ograniczenie, a w efekcie końcowym jego eliminacja. Nie należy się obawiać, że dzieci nie zrozumieją, co się do nich mówi. Kontekst i powtarzalność  form stwarzają idealne warunki do naturalnej wielozmysłowej nauki. Główną koncepcją pozostaje zabawa i przyjemne spędzanie czasu z językiem angielskim.

Zajęciowy ulubieniec: Jeśli Twoje dziecko chciałoby się nauczyć kolejnego języka, a nauka w szablonowej formie sprawia mu czasem problemy – to idealne zajęcia dla Twojego dziecka!

Pozytywne skutki uboczne zajęć:

  • przyjemna nauka języka angielskiego
  • poznanie kultury krajów Wielkiej Brytanii
  • rozwój zdolności plastycznych
  • nauka nowego słownictwa
  • DOBRA ZABAWA I SZEROKI UŚMIECH 🙂

Zajęciowy przewodnik: Katarzyna Bogucka