Karolina
T: 608 504 164
Adres
ul. Srebrna 6, 41-819 Zabrze
E-mail
napiszdomnie@studiomaciej.pl

Grafik zajęć

Grafik zajęć

Zapisy:

Karolina Jędryszek
T: 608 504 164

E: napiszdomnie@studiomaciej.pl

GRAFIK ZAJĘĆ na rok 2019/2020

PONIEDZIAŁEK

sala muzyczna sala plastyczna
    15.25-16.10 Muzykoterapia
16.15-17.00 Judo 3-4 lat  16.15-17.00 Muzykoterapia
17.00-18.00 Judo 5-7 lat     
18.00-19.00 Judo 8-10 lat 18.00-19.00 Zręczne Łapki
19.45-20.30 Zajęcia indywidualne    
20.30-21.15 Zajęcia indywidualne    
21.15-22.00 Zajęcia indywidualne    

WTOREK

sala muzyczna sala plastyczna
16.00-17.00 Padesza - grupa turniejowa 6-8 lat 16.15-17.00 Art Inspiracje 3-4 lat
17.15-18.00 Balet 3-4 lat 17.00-18.00 Art Inspiracje 5-6 lat
18.00-19.00 Balet 5-7 lat 18.00-19.00 Art Inspiracje 7-8 lat
    19:00-20:00 Art Inspiracje 9+
       
  Plac Krakowski    
17.30-19.00 Grupa turniejowa Ania S.    

ŚRODA

sala muzyczna sala plastyczna
16.00-17.00 Pędzelek & Nutka 3-4 lat 16.30-17.30 Mali Medycy
17.00-17.45 Szkraby 1-2 lat 17.30-18.30 Laboratorium dr Łodygi
17.45-18.30 Szkraby 2-3 lat    
18.30-19.30 Joga dla dzieci    
19.45-20.30 Zajęcia indywidualne    
20.30-21.15 Zajęcia indywidualne    
21.15-22.00 Zajęcia indywidualne    
       
  I LO    
16.00-17.00 Baletki    
17.00-19.00 Ecarte I    
17.00-19.00 Ecarte    
       
  sala wokalna    
18.05-19.15 Etiuda    
18.05-19.15 Pauza    

 

CZWARTEK

sala muzyczna sala plastyczna
16.15-17.00 Balet 3-4 lat 16.00-17.00 Art English 6-7 lat
17.00-18.00 Padesza - grupa turniejowa 6-8 lat 17.00-17.45 Art English 4-5 lat
18.00-19.30 Grupa turniejowa Ania S. 18.00-18.45 Zajęcia indywidualne
    18.45-19.30 Zajęcia indywidualne

 

PIĄTEK

 

sala muzyczna sala plastyczna
15.30-16.15 Zajęcia indywidualne    
16.15-17.00 Zajęcia indywidualne 16.15-17.00 Lego 4-5 lat 
17.00-18.00 Zespół wokalny I-III 17.00-18.00 Lego 6-7 lat
18.00-19.00 M-Canto 18.00-19.00 Lego 8-10 lat
19.00-19.45 Zajęcia indywidualne    
19.45-20.45 Trio Mio    
20.45-21.30 Zajęcia indywidualne    
       
  Arkadia    
16.00-17.00 Baletki    
       
  Plac Krakowski    
17.15-18.15 Ecarte I    
18.15-19.15 Ecarte     

 

SOBOTA

  Arkadia
9.00-10.00 Baletki