Karolina
T: 608 504 164
Adres
ul. Srebrna 6, 41-819 Zabrze
E-mail
napiszdomnie@studiomaciej.pl

O Macieju

O Macieju

Proszę Państwa – Oto Maciej!

To był mroźny, mglisty poranek, gdy z puszkami farb, garścią pędzli oraz wielkim zapałem zabraliśmy się do pracy, aby stworzyć miejsce wyjątkowe, niepowtarzalne, takie, do którego będzie chciało się wracać.

Poprzednia właścicielka – pani Maria Popławska zaszczepiła tu pozytywnego art – ducha. Dziękujemy jej za to. Będzie miał się z nami dobrze…

Pomysł zrodził się już bardzo dawno, ale jak wiecie, w życiu wszystko ma swoją kolej, dlatego za datę powstania Studia Artystycznego Maciej przyjmujemy 1 lutego 2013 roku.

Kim jesteśmy?

Magda i Karolina – dwie szefowe, dwa światy, dwie wizje, dwa zdania, milion myśli i pomysłów…

Prywatnie siostry, zawodowo wspólniczki. Podwójna pasja, energia, wsparcie i siła do rozwijania dziecięcych talentów i wyobraźni. Mówią, że z rodziną wychodzi się najlepiej na zdjęciu, w naszym przypadku jest kompletnie odwrotnie! Wprawdzie do dnia dzisiejszego nie doszłyśmy do porozumienia, które zdjęcie tu wstawić, ale pomysły odnośnie studia szlifują się każdego dnia.

Studio Artystyczne Maciej tworzą ludzie z pasją, kreatywni i bardzo ambitni, którzy codziennie stawiają sobie nowe wyzwania, aby zaspokoić najbardziej wymagającego klienta.

Szeroki wachlarz zajęć, a przede wszystkim autorskie programy sprawiają, że nasza oferta jest niepowtarzalna. Z przyjemnością obserwujemy, jak Wasze ciekawskie dzieci dzięki naszym zajęciom uczą się, a przy okazji… świetnie się bawią! To najlepszy sposób na piękny rozwój Waszych pociech.