Karolina
T: 608 504 164
Adres
ul. Srebrna 6, 41-819 Zabrze
E-mail
napiszdomnie@studiomaciej.pl

Mali Medycy

Mali Medycy
MALI MEDYCY
 
Mali Medycy to innowacyjne zajęcia dla dzieci, podczas których nauczą się od podstaw zagadnień związanych z anatomią, fizjologią, patologią człowieka oraz stanów zagrożenia życia i pierwszej pomocy.
Ideą zajęć jest oswojenie dziecka z widokiem krwi, sytuacją zagrożenia, jak również poznanie anatomii człowieka oraz zjawisk, które w nim zachodzą. Za pomocą fantomów do pierwszej pomocy dzieci nauczą się profesjonalnie wykonywać masaż serca podczas zatrzymania krążenia u osoby poszkodowanej.
Mali Medycy to warsztaty edukacyjne prowadzone w formie zajęć plastycznych, muzycznych, ruchowych oraz teatralnych w oparciu o nowe Wytyczne Europejskiej Rady Resuscytacji z roku 2015. Nie zabraknie ćwiczeń oraz symulacji na fantomach do pierwszej pomocy. Na zajęciach przywiązujemy szczególną wagę do rozwoju intelektualnego, pobudzania ciekawości, rozwoju samodzielności, kreatywności, umacniania wiary w siebie, we własne możliwości i umiejętności. Jest to największy kapitał w życiu każdego dziecka. Na naszym lokalnym rynku nie ma takiej oferty zajęć. Wychodząc na przeciw oczekiwaniom rodziców, chcemy zapewnić największą szansę na rozwój dzieci.
Czas trwania zajęć: 60 minut
Co potrzebujemy: obuwie zmienne