Telefon
608 504 164
Adres
ul. Staromiejska 72, Zabrze
E-mail
napiszdomnie@studiomaciej.pl

Aktualności

Aktualności
Zajęcia
Powiększamy STREFĘ DLA DOROSŁYCH
13.09.2021

PRAGNIESZ ZAZNAĆ CHWILI SPOKOJU I WYCISZENIA W CIĄGU DNIA? Czujesz się przemęczony i masz wrażenie, że Twoje obowiązki się nie kończą? 

Spokojnie…

Przygotowaliśmy coś specjalnie dla Ciebie!

POWIĘKSZAMY naszą STREFĘ DOROSŁYCH i zapraszamy Cię na nowe, wyjątkowe zajęcia…

  • ZAJĘCIA WYCISZAJĄCO-RELAKSUJĄCE DLA DOROSŁYCH, to zajęcia dla wszystkich osób, które pragną zwolnić szalone tempo w życiu, zrobić lekką pauzę, nabrać dystansu i spokoju, zredukować stres. 

Na zajęciach będziemy praktykować sesje relaksacyjno-oddechowe, medytacyjne, a także popracujemy nad byciem tu i teraz i naszą uważnością. W spotkania wpleciemy także pracę z własnym ciałem opierającą się na elementach jogi, chi gong, rozciągania, a czasem treningu wzmacniającego ciało. Będziemy także pobudzać nasze zmysły słuchu przy dźwiękach relaksacyjnej muzyki oraz zmysły węchu korzystając z aromaterapii i woni olejków eterycznych.

Każde spotkanie będzie podzielone na 15 minut teorii i 45 minut praktyki.

Zajęcia WYCISZAJĄCO-RELAKSUJĄCE DLA DOROSŁYCH odbywają się w każdy wtorek w godzinach 19:00-20:00.

 

A wszystkich stęsknionych ruchu, tańca i energicznej atmosfery zapraszamy na resztę nowości, które dla Was przygotowaliśmy!

  • LATINO SOLO dla dorosłych, to zajęcia, które zawierają w sobie podstawy wszystkich najbardziej popularnych latynoskich stylów tańca. Zajęcia stworzone są dla osób, które chciałyby się przenieść w egzotyczny świat latino bez konieczności tańczenia z partnerem.

Zajęcia LATINO SOLO odbywają się w każdą środę w godzinach 19:00-20:00.

  •  ZUMBA to połączenie tańca i aerobiku, inspirowane latynoskimi rytmami. Jest innowacyjnym systemem fitness, który przez świetną zabawę kształtuje i ujędrnia sylwetkę oraz poprawia kondycję.

Zajęcia ZUMBA odbywają się w każdy czwartek w godzinach 19:15-20:15.

  • TANIEC UŻYTKOWY dla dorosłych, to zajęcia przeznaczone dla osób, które w szybki i skuteczny sposób pragną nauczyć się swobodnego tańca w parze w najróżniejszych rytmach, także tych, które aktualnie królują na naszych parkietach oraz pozwolą nabrać pewności siebie i doświadczenia przed wszelkimi imprezami okolicznościowymi, niezależnie czy będzie to wesele, bal sylwestrowy, studniówka  czy dyskoteka.

Zajęcia TANIEC UŻYTKOWY odbywają się w każdą środę w godzinach 20:00-21:00 oraz w piątki w godzinach 19:00-20:00.

Brzmi interesująco? Dla nas też! 

 

Informujemy, że na zajęcia obowiązują zapisy, a ilość miejsc jest ograniczona.

Aby się zapisać, skontaktuj się z nami:

  • Tel. 608 504 164

  • Mail. napiszdomnie@studiomaciej.pl

Wstecz